Divadlo, hudba, tanec

Lektorské oddělení NG se dlouhodobě snaží vybudovat otevřené prostředí, kde by se návštěvníci v rámci doprovodných programů měli možnost setkat s projekty z různých oborů umění. Jedná se například o výtvarné, dramatické, taneční či hlasové dílny a další workshopy, propojující různé umělecké oblasti.
V současné době lektorské oddělené Veletržního paláce spolupracujeme například s divadlem Studio Hrdinů, které se ve své hlavní dramaturgické linii usiluje o propojení výtvarného umění a činohry. Mezi naše hlavní partnery při utváření doprovodného programu patří také Centrum choreografického rozvoje SE.S.TA..
Oddělení Schwarzenberského paláce od roku 2011 spolupracuje s Loutkovým spolkem Baribal o.s., který připravil řadu originálních představené k výstavám i expozicím: Kterak Škréta ke štěstí přišel, Propána Jána!, Příběh Anežky České nebo se skupinou zavývající se barokním tancem a šermem En Garde.

Národní galerie otevírá ve Veletržním paláci nový prostor KORZO - prostor bývalé pasáže v přízemí, který je určený programům a akcím pro veřejnost. Připraveny jsou přednášky, performance, výtvarné dílny a mnoho dalšího. Sledujte web a Facebook NG

Den s japonskou Popkulturou

DEN S JAPONSKOU POPKULTUROU

Termín: Sobota 25. 10.
Čas: 11.00–20.00 hod
Více informací naleznete zde
Cena za celodenní program: základní 170 Kč, snížená 90 Kč, rodinná 220 Kč

 Pro dospělé a mládež

Program nejbližších 7 dní

Pondělí
žádné programy
Úterý
žádné programy
Středa
žádné programy
Čtvrtek
žádné programy
Pátek
žádné programy
Sobota